Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1807 přání
za 10 859 775
Adéla

Adéla

Věk: 18 let

Přeji si výtvarný kroužek

Přání stojí: 1 200 Kč

Životní příběh

Do dětského domova jsem se dostala proto, že taťka už má hodně roků a je nemocný a mamka nemá práci a nezvládla by se o nás postarat. V domově jsem se svou mladší sestrou a už tady jsme 6 let. V domově se mi strašně moc líbí, jsou tady hodné tety, které jsou milé, někdy přísné a moc nám pomáhají. Beru to tady jako svůj domov.

Obor školy

Základní škola

Zájmy a koníčky

Ve volném čase ráda kreslím, vyrábím náramky z bavlnek nebo gumiček. Chodím už 4 roky do ZUŠ na výtvarný obor a moc mě to baví. Nejraději kreslím tužkou a pastelkami. Dvakrát ročně míváme výstavu výtvarných prací a jsem ráda, když můžu ostatním z domova - dětem a tetám - ukázat své obrázky.

Plány do budoucna

Jsem teď v deváté třídě a podala jsem si přihlášku na střední školu. Doufám, že se dostanu na obor, kterému bych se chtěla v budoucnu věnovat jako svému povolání. Baví mě tvořit a mám ráda přírodu a květiny, proto bych chtěla dělat floristku.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Peníze mi pomůžou k tomu, abych mohla dál navštěvovat kroužek, který mě baví. Jednou týdně chodím do ZUŠ na výtvarný obor. Chodím tam už čtyři roky a ráda bych v tom pokračovala. Učíme se tam pořád nové a nové techniky a mám radost, když někomu můžu něco namalovat.

Poděkování dárcům

Děkuji všem, kteří mi přispějí svými penězi, abych mohla dál chodit do výtvarného oboru a rozvíjet svůj výtvarný talent.

< zpět na všechna přání

Novinky Spolu dětem

Účastníme se 5. kola Vy rozhodujete, my pomáháme

Máme velikou radost, že se Tréninky dospělosti účastní 5. kola grantového programu Vy rozhodujete, my pomáháme. Máme o to větší radost, že projekt byl vybrán jako jeden z 536 příchozích žádostí. Přijďte nám dát Váš hlas od 21. ledna do 17.…

Všechny novinky >