Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1811 přání
za 10 872 575
Adéla

Adéla

Věk: 18 let

Přeji si výtvarný kroužek

Přání stojí: 1 200 Kč

Životní příběh

Do dětského domova jsem se dostala proto, že taťka už má hodně roků a je nemocný a mamka nemá práci a nezvládla by se o nás postarat. V domově jsem se svou mladší sestrou a už tady jsme 6 let. V domově se mi strašně moc líbí, jsou tady hodné tety, které jsou milé, někdy přísné a moc nám pomáhají. Beru to tady jako svůj domov.

Obor školy

Základní škola

Zájmy a koníčky

Ve volném čase ráda kreslím, vyrábím náramky z bavlnek nebo gumiček. Chodím už 4 roky do ZUŠ na výtvarný obor a moc mě to baví. Nejraději kreslím tužkou a pastelkami. Dvakrát ročně míváme výstavu výtvarných prací a jsem ráda, když můžu ostatním z domova - dětem a tetám - ukázat své obrázky.

Plány do budoucna

Jsem teď v deváté třídě a podala jsem si přihlášku na střední školu. Doufám, že se dostanu na obor, kterému bych se chtěla v budoucnu věnovat jako svému povolání. Baví mě tvořit a mám ráda přírodu a květiny, proto bych chtěla dělat floristku.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Peníze mi pomůžou k tomu, abych mohla dál navštěvovat kroužek, který mě baví. Jednou týdně chodím do ZUŠ na výtvarný obor. Chodím tam už čtyři roky a ráda bych v tom pokračovala. Učíme se tam pořád nové a nové techniky a mám radost, když někomu můžu něco namalovat.

Poděkování dárcům

Děkuji všem, kteří mi přispějí svými penězi, abych mohla dál chodit do výtvarného oboru a rozvíjet svůj výtvarný talent.

< zpět na všechna přání

Jan (17 let) - pomůcky a učebníce do školy…

Na splnění čeká od: 22.11.2018

Josef (23 let) - kadeřnické pomůcky

Na splnění čeká od: 22.11.2018

Lukáš (13 let) - vybavení do vybíjené a…

Na splnění čeká od: 14.12.2018

Novinky Spolu dětem

Účastníme se 5. kola Vy rozhodujete, my pomáháme

Máme velikou radost, že se Tréninky dospělosti účastní 5. kola grantového programu Vy rozhodujete, my pomáháme. Máme o to větší radost, že projekt byl vybrán jako jeden z 536 příchozích žádostí. Přijďte nám dát Váš hlas od 21. ledna do 17.…

Všechny novinky >