Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1811 přání
za 10 872 575
Josef

Josef

Věk: 16 let

Přeji si oblečení a pomůcky na učební obor zedník

Přání stojí: 3 000 Kč

Životní příběh

Pocházím ze sedmi sourozenců. Já se svým mladším bratrem Patrikem jsme už tři roky od svých rodičů, nejdříve v Klokánku a teď v dětském domově. Rodiče často popíjeli alkohol a nám dětem se nevěnovali. Bylo jim jedno, kde jsme a co děláme. Na domově máme pořád spousty aktivit, které mě většinou baví. Zažil jsem zde spousty nových možností z kterých mě nejvíce nadchla možnost hrát a vystupovat před lidmi v divadle a různých vystoupení.

Obor školy

Zedník

Zájmy a koníčky

Mým hlavním zájmem je sport a dramatická tvorba. Rád pracuji v naší polytechnické dílně, kde jsem za svoji práci chválený. Tento rok jsem měl divadelní vystoupení s naším dětským domovem v pražském divadle ABC . Byl to můj největší úspěch a zážitek v mém životě. Sklidili jsme veliký potlesk od diváků a opravdových herců, kteří byli přítomni v hledišti.

Plány do budoucna

Chtěl bych se vyučit v oboru zedník a najít si dobré zaměstnání. Můj cíl je vlastní rodina o kterou se chci sám postarat.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Stát se opravdovým řemeslníkem a možnost dobře pracovat ve svém oboru.

Poděkování dárcům

Děkuji všem hodným lidem, kteří jsou v dnešní těžké době finančně přispět na děti o které se nedokážou postarat vlastní rodiče. S pozdravem Josef

Seznam dárců

  • Jiří Zacpal

 

< zpět na všechna přání

Jan (17 let) - pomůcky a učebníce do školy…

Na splnění čeká od: 22.11.2018

Josef (23 let) - kadeřnické pomůcky

Na splnění čeká od: 22.11.2018

Lukáš (14 let) - vybavení do vybíjené a…

Na splnění čeká od: 14.12.2018

Novinky Spolu dětem

Účastníme se 5. kola Vy rozhodujete, my pomáháme

Máme velikou radost, že se Tréninky dospělosti účastní 5. kola grantového programu Vy rozhodujete, my pomáháme. Máme o to větší radost, že projekt byl vybrán jako jeden z 536 příchozích žádostí. Přijďte nám dát Váš hlas od 21. ledna do 17.…

Všechny novinky >