Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1826 přání
za 10 921 258
Aneta

Aneta

Věk: 13 let

Přeji si výtvarný kroužek a výtvarné potřeby

Přání stojí: 1 700 Kč

Životní příběh

V dětském domově jsem krátce, necelé dva měsíce. Jsem tady, protože se rodiče rozvedli, našli si nové partnery a ani u jednoho z rodičů to nebylo dobré. Hádali jsme se, já jsem začala zlobit, potom jsem byla v diagnostickém ústavu a teď jsem v dětském domově. V domově to není špatné, začala jsem chodit do ZUŠ na výtvarný obor a taky jsem začala pravidelně chodit do školy a docela se mi tam líbí. Líbilo se mi, když jsme byli s ostatními dětmi z domova v kině a hodně se mi líbilo, když jsme jezdili na koních.

Obor školy

Základní škola

Zájmy a koníčky

Ve volném čase ze všeho nejraději maluji. Nejraději kreslím tužkou. Ráda se taky dívám na různá videa a poslouchám hudbu. Ráda taky luštím křížovky, nejraději mám osmisměrky.

Plány do budoucna

Chtěla bych se co nejdříve vrátit domů k mamce nebo k taťkovi. Jsem sice teprve v šesté třídě, ale chtěla bych jednou dělat kadeřnici nebo pracovat se zvířátky a doma bych chtěla mít hodně koček.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Maluji ráda a proto jsem ráda, že můžu do kroužku chodit. Díky splněnému přání budu moct v kroužku pokračovat a taky si koupit nové výtvarné potřeby pro mé další kreslení a tvoření.

Poděkování dárcům

Děkuji všem, kteří mi přispějí na kroužek, který mě moc baví a na výtvarné potřeby. Díky splněnému přání se budu moc zdokonalovat v malování.

< zpět na všechna přání

Podpořit

Ke splnění mého přání chybí:1 500 Kč

0% 100%

Novinky Spolu dětem

Tréninky dospělosti už běží

Podzimní měsíce ve Spolu dětem se nesou ve znamení Tréninků dospělosti. Nejinak je tomu i v letošním roce. 12. ročník projektu je v plném proudu a všech 23 účastníků z dětských domovů Frýdek-Místek, Most, Příbor, Kašperské Hory, Senožaty a…

Všechny novinky >