Dejme šanci dětem

Podpořte vzdělání a talent dětí z dětských domovů!
Splnili jsme již 1830 přání
za 10 945 958
Aneta

Aneta

Věk: 14 let

Přeji si výtvarný kroužek a výtvarné potřeby

Přání stojí: 1 700 Kč

Životní příběh

V dětském domově jsem krátce, necelé dva měsíce. Jsem tady, protože se rodiče rozvedli, našli si nové partnery a ani u jednoho z rodičů to nebylo dobré. Hádali jsme se, já jsem začala zlobit, potom jsem byla v diagnostickém ústavu a teď jsem v dětském domově. V domově to není špatné, začala jsem chodit do ZUŠ na výtvarný obor a taky jsem začala pravidelně chodit do školy a docela se mi tam líbí. Líbilo se mi, když jsme byli s ostatními dětmi z domova v kině a hodně se mi líbilo, když jsme jezdili na koních.

Obor školy

Základní škola

Zájmy a koníčky

Ve volném čase ze všeho nejraději maluji. Nejraději kreslím tužkou. Ráda se taky dívám na různá videa a poslouchám hudbu. Ráda taky luštím křížovky, nejraději mám osmisměrky.

Plány do budoucna

Chtěla bych se co nejdříve vrátit domů k mamce nebo k taťkovi. Jsem sice teprve v šesté třídě, ale chtěla bych jednou dělat kadeřnici nebo pracovat se zvířátky a doma bych chtěla mít hodně koček.

V čem mi přání pomůže do budoucna

Maluji ráda a proto jsem ráda, že můžu do kroužku chodit. Díky splněnému přání budu moct v kroužku pokračovat a taky si koupit nové výtvarné potřeby pro mé další kreslení a tvoření.

Poděkování dárcům

Děkuji všem, kteří mi přispějí na kroužek, který mě moc baví a na výtvarné potřeby. Díky splněnému přání se budu moc zdokonalovat v malování.

< zpět na všechna přání

Sabina (18 let) - kuchyňské nože

Ke splnění zbývá: 1 200 Kč

Martina (18 let) - pracovní oděv na praxi

Ke splnění zbývá: 2 050 Kč

Jaroslava (16 let) - doučování korejštiny

Ke splnění zbývá: 4 050 Kč

Martina (18 let) - pracovní oděv na praxi

Na splnění čeká od: 12.12.2019

Jaroslava (16 let) - doučování korejštiny

Na splnění čeká od: 12.12.2019

Tomáš (18 let) - svářečský kurz

Na splnění čeká od: 21.05.2020